Moldova-Cs
Bun venit pe forumul sv Moldova War3FT
Logati-va/Inregistrati-va veti afla ff multe lucruri noi despre sv nostru. Si in plus puteti deveni si Admin.
Bft
Moldova-Cs
Bun venit pe forumul sv Moldova War3FT
Logati-va/Inregistrati-va veti afla ff multe lucruri noi despre sv nostru. Si in plus puteti deveni si Admin.
Bft
Moldova-Cs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Moldova-Cs

MolDova CoMuNiTy
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Planeta Chipergrad www.planetachip.at.ua Cautam DJ si Desingeri
Planeta Chipergrad
 
Ultimele subiecte
» Care este bunul simt?
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 7:28 pm Scris de grig

» Cerere admin
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeMier Mai 12, 2010 6:18 am Scris de slasH

» Sfaturi.
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 3:40 pm Scris de Admin

» CeA MAIl LuNGA FRAZA
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 1:55 pm Scris de Admin

» cerere admin
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 6:30 pm Scris de Admin

» Config.cfg
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 4:38 pm Scris de Admin

» VA - Top 40 Radio ZU [24 Aprilie - 1 Mai]
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 7:26 am Scris de Admin

» Counter Strike 1.6 Mereny-Zone
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 10:04 pm Scris de Admin

» ListaSpec.amxx
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 10:00 pm Scris de Admin

Parteneri

 

 Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot

In jos 
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Moldova Orhei

Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Empty
MesajSubiect: Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot   Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:13 am

Pentru slot 30 pe ore pe sv (inclusiv REDIRECT sa tii)
Pentru administrator 50 ore pe sv (inclusiv REDIRECT sa tii)
Pentru moderator 100 de ore pe sv (inclusiv REDIRECT sa tii)
Pentru God 150 ore pe sv (inclusiv REDIRECT sa tii)
Pentru owner treb 300 ore pe sv si sal ajuti pe fedea la perfectionarea sv-lui (inclusiv REDIRECT sa tii)
Smile Exclamation
Eu sunt creatorul sv si nu mai respect regulile acestea dar cine vrea admin sa le respecte

REDIRECTUL til dea Fege@/eu Evil or Very Mad Twisted Evil cheers
Sus In jos
https://moldova-cs.1forum.biz
 
Ce treb sa ai pentru a cere admin sau slot
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Moldova-Cs :: ..:Moldova.idle.ro::War3FT:.. :: Regurile Serverului-
Mergi direct la: